سیستم جوشکاری X8 MIG Welder

سیستم جوشکاری کمپی X8 MIG Welder

پیشرفته ترین تجهیزات جوشکاری چند فرآیند در بازار جوشکار X8 MIG همه این موارد را شامل می شود ، از هم افزایی MIG / MAG و پالس همزن و جوش (MMA) تا جوشکاری MIG / MAG و جوشکاری MIG. تجهیزات هوشمند کنترل دقیق دقیق قوس ، عملکرد جوشکاری با کارایی بالا تا 600 A و اتصال بومی با نرم افزار مدیریت جوش WeldEye را در اختیار شما قرار می دهد. قابلیت استفاده عالی بر اساس نیازهای واقعی کاربر در هر جنبه منبع تغذیه ، فیدر سیم ، اسلحه های جوشکاری ، رابط کاربری و سایر اجزای مهندسی شده است.

X8 MIG Welder Kemppi در فنلاند  طراحی و ساخته شده است ، عملکرد WPS دیجیتال (dWPS) را معرفی می کند ، که کنترل کیفیت را بهبود می بخشد و WPS چاپی را غیر ضروری می کند. جوشکار X8 MIG با داشتن منبع تغذیه قابل ارتقا ، گزینه منبع تغذیه چند ولتاژ و طیف گسترده ای از نرم افزار کاربردی کمپی ، به راحتی با هر محیط جوش سازگار است و حتی شدیدترین انتظارات از جوشکاری صنعتی را برآورده می کند.

بهترین ویژگی های قوس برای فولادهای ضد زنگ آستنیتی با کارایی بالا ، آلومینیوم و فولادهای پیشرفته با استحکام بالا جوشکاری دقیقاً کنترل شده و قابل ارتقا تا 600 A ویژگی WPS دیجیتال اجازه می دهد تا جوشکار به سرعت و به راحتی به WPS ها دسترسی پیدا کند فیدر سیم با طراحی خلاقانه ، بارگیری ایمن و ارگونومیک قرقره سیم پرکن را تضمین می کند اسلحه های جوشکاری شده به خوبی متعادل با دسته جداشونده ، جوش را راحت تر می کنند فیدر سیم و روشنایی اسلحه جوشکاری امکان کار در شرایط کم نور را فراهم می کند خنک کننده بدون ابزار با واحد خنک کننده یکپارچه پر می شود شامل یک سرویس مدیریت ناوگان بصورت رایگان است اتصال بومی به ماژول های نرم افزار WeldEye روش جوش و مدیریت صلاحیت ، مدیریت کیفیت جوش و تجزیه و تحلیل تولید جوش.

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در whatsapp

مطالب مرتبط

جوشکاری تیگ

جوشکاری تیگ جوشکاری تیگ (Tungsten Inert Gas) یا همان جوشکاری قوس تنگستن تحت پوشش گاز محافظ، یکی از مهم‌ترین روش‌های

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *