جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نکات خرید دستکش جوشکاری

نکات خرید دستکش جوشکاری به آسانی گرفتن اولین جفتی که می بینید و پوشیدن آنها نیست. روش‌های جوشکاری متفاوتی وجود دارد و هر کدام نیاز به نوع خاصی از دستکش جوشکاری دارند تا از خطراتی مانند جرقه و گرما محافظت کنند. از این راهنما در مورد آنچه باید هنگام خرید دستکش جوشکاری بدانید استفاده کنید تا از خرید جفت نامناسب برای کار خودداری کنید. با فروشگاه جوش و برش نوین همراه باشید تا شما را نکات تهیه دستکش های جوشکاری آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

روش جوشکاری در نکات خرید دستکش جوشکاری

یکی از نکات خرید دستکش جوشکاری توجه به روش جوشکاری است. نوع چرمی که باید در دستکش جوشکاری جستجو کنید به نوع جوش بستگی دارد. جوشکاری TIG نیاز به دستکش های پوست بز یا گوزن دارد. این مواد به شما این امکان را می دهند که کنترل لازم برای جوشکاری TIG را حفظ کنید، در حالی که به اندازه کافی بادوام هستند تا شما را از سوختگی و آسیب های دیگر در امان نگه دارند. جوشکاری TIG روشی نیست که مقدار زیادی پاشش ایجاد کند، بنابراین دستکش های جوشکاری سنگین ساخته شده از پوست گاو ضروری نیستند.

انواع ضخیم‌تر دستکش‌های جوشکاری چرمی برای جوشکاری چوبی و MIG مناسب هستند. جوشکاری چوبی مخصوصاً به دلیل گرما و پاشش تولید شده به دستکش های سنگین نیاز دارد. جوشکاری MIG نیز مقدار قابل توجهی پاشش و گرما ایجاد می کند. پس همواره در هنگام خرید یک دستکش جدید باید به کاری که قرار است با آن دستکش انجام دهید فکر کنید و بهترین گزینه را برای نوع جوشکاری خود انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه می‌توان افزایش درآمد جوشکاری داشت؟

در انتخاب دستکش راحتی را در ذهن داشته باشید

برای کار با تجهیزات جوشکاری با دقت هرچه بیشتر، به دستکش راحت نیاز دارید. اگرچه نباید محافظت را فدای راحتی کنید، اما مهم است که به جای تهیه دستکشی که تنها یکی از این ویژگی ها را داشته باشد، دستکشی با هر دو ویژگی پیدا کنید. دستان شما نباید در داخل دستکش احساس گرفتگی کنند. دستکش انتخابی باید برای دستان شما راحت باشد. همانطور که گفته شد، مراقب خرید دستکش های جوشکاری خیلی بزرگ باشید، زیرا این کار می تواند مانع از کنترل مناسب شما در هنگام جوشکاری شود. یافتن یک دستکش مناسب در همه زمینه های گفته شده به شما کمک می کند تا راحتی، کنترل و ایمنی را به حداکثر برسانید.

اکنون که با چیزهایی که هنگام خرید دستکش جوشکاری باید بدانید، بیشتر آشنا شده اید، می توانید از سرمایه گذاری در تجهیزات محافظ اشتباه خودداری کنید. برای یافتن تجهیزات باکیفیت مانند دستکش، ژاکت و کلاه ایمنی، از بخش تجهیزات ایمنی جوشکاری ما دیدن کنید. از اینکه با ما همراه هستید از شما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که ما را از نظرات ارزشمند خود با خبر کنید. اگر تجربه تهیه یک دستکش ایده آل برای جوشکاری را دارید آن را با ما درمیان بگذارید.

بیشتر بخوانید:

بررسی های ایمنی جوش که هر جوشکاری باید انجام دهد

قرقره کابل جوش چه مزایایی دارد و چرا از آن استفاده کنیم؟

چرا جوشکاری یاد بگیریم؟ دلایل یادگیری جوشکاری چیست؟

آخرین مطالب

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *